Jaki wybrać rozmiar?

5 CECH IDEALNIE DOPASOWANEGO BIUSTONOSZA

  • Ramiączka się nie zsuwają ani nie wbijają w skórę
  • Pierś wypełnia całą miseczkę
  • Mostek ściśle przylega do ciała
  • fiszbiny obejmują całą pierś i celują w środek pachy
  • Obwód z przodu i z tyłu jest na tej samej wysokości. Przy podniesieniu rąk trzyma się na swoim miejscu

 

Zmierz rozmiar pod biustem (cm)

Stań przed lustrem. Owiń miękką taśmą pomiarową wokół pleców, pod każdym ramieniem i z przodu. Zmierz się w klatce piersiowej pod biustem. Jeśli czujesz się komfortowo zapamiętaj ten numer i dopasuj do tabeli poniżej.

WSKAZÓWKA:  Zaokrąglij pomiar do pełnej liczby w górę!

Zmierz rozmiar w biuście (cm)

Trzymając taśmę pomiarową wokół pleców mierz obwód w najpełniejszej części piersi. Upewnij się, że taśma nie jest zbyt ciasna, wykonując pełny wdech i wydech, co pozwali Ci przesuwać taśmę do najwygodniejszej pozycji. Jeśli czujesz się komfortowo zapamiętaj ten numer i dopasuj do tabeli poniżej.

WSKAZÓWKA:  Zaokrąglij pomiar do pełnej liczby w górę!

Współpraca

Momtobe to grupa ludzi którzy chcą rozmawiać i dzielić się z partnerami i przyjaciółmi tym co najlepsze.

Branża bieliźniarska rozwija się tak szybko, jak zmieniają się potrzeby kobiet. Bielizna, choć na pierwszy rzut oka niewidoczna część garderoby, dodaje pewności siebie i zapewnia poczucie komfortu. Wierzymy, że dzięki kontaktom z naszymi klientkami będziemy w stanie zrozumieć potrzeby przyszłych i młodych Mam.

Dlatego jeśli jesteś dystrybutorem, prowadzisz sklep lub hurtownię, produkujesz odzież ciążową, działasz w blogosferze lub jesteś Mamą z ciekawymi pomysłami na siebie w przestrzeni social media, koniecznie daj nam znać – zaproponujemy ciekawą ofertę współpracy.

Będziesz Mamą i chcesz podzielić się z nami swoją piękną historią? “Momtobe – The Love’s Greatest ” idealnie pasuje do Ciebie? Masz pytania, wątpliwości, pomysły? Zostaw nam namiar do siebie. Odezwiemy się na pewno.

Kontakt

  • +48 713673331
  • +48 607756846
  • Info@momtobe.pl

Made in Poland

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio