Jaki masz teraz rozmiar?

Zmierz rozmiar pod biustem (cm) – B

Stań przed lustrem. Owiń miękką taśmą pomiarową wokół pleców, pod każdym ramieniem i z przodu. Zmierz się w klatce piersiowej pod biustem. Jeśli czujesz się komfortowo zapamiętaj ten numer i dopasuj do tabeli poniżej.

WSKAZÓWKA:  Zaokrąglij pomiar do pełnej liczby w górę!

Zmierz rozmiar w biuście (cm) – A

Trzymając taśmę pomiarową wokół pleców mierz obwód w najpełniejszej części piersi. Upewnij się, że taśma nie jest zbyt ciasna, wykonując pełny wdech i wydech, co pozwali Ci przesuwać taśmę do najwygodniejszej pozycji. Jeśli czujesz się komfortowo zapamiętaj ten numer i dopasuj do tabeli poniżej.

WSKAZÓWKA:  Zaokrąglij pomiar do pełnej liczby w górę!

Współpraca

Momtobe to grupa ludzi którzy chcą rozmawiać i dzielić się z partnerami i przyjaciółmi tym co najlepsze.

Branża bieliźniarska rozwija się tak szybko, jak zmieniają się potrzeby kobiet. Bielizna, choć na pierwszy rzut oka niewidoczna część garderoby, dodaje pewności siebie i zapewnia poczucie komfortu. Wierzymy, że dzięki kontaktom z naszymi klientkami będziemy w stanie zrozumieć potrzeby przyszłych i młodych Mam.

Dlatego jeśli jesteś dystrybutorem, prowadzisz sklep lub hurtownię, produkujesz odzież ciążową, działasz w blogosferze lub jesteś Mamą z ciekawymi pomysłami na siebie w przestrzeni social media, koniecznie daj nam znać – zaproponujemy ciekawą ofertę współpracy.

Będziesz Mamą i chcesz podzielić się z nami swoją piękną historią? “Momtobe – The Love’s Greatest ” idealnie pasuje do Ciebie? Masz pytania, wątpliwości, pomysły? Zostaw nam namiar do siebie. Odezwiemy się na pewno.

Kontakt

  • +48 713673331
  • +48 607756846
  • Info@momtobe.pl

Made in Poland

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio